LOGO TASARIM FİYATLARI VE ÜCRETLERİ

Firmanızın Logo Tasarım ihtiyacını karşılamak, doğru tasarıma sahip olmak için dikkat edilecek bir kaç noktadan biri tabi ki logo tasarımının firmanıza olan maliyetidir.

LOGO TASARIM FİYATLARI VE ÜCRETLERİ

LOGO TASARIM FİYATLARI VE ÜCRETLERİ Lütfen bizden fiyat almadan karar vermeyin firmanıza özel özgün tasarımlar yaratarak sizlere farklı kurumsal kimlikler sunuyoruz.

Firmanızın Logo Tasarım ihtiyacını karşılamak, Üzere AE Seo Yazılım Desteği almak isteminizle başlayan sürecimizde logo tasarımı sizin firmanıza özel olarak farklı bir çalışma şeklinde size sunulacaktır. Kurumsal firmaların tercihi olan Seo Yazılımında içine işlediği logo tasarımlar web tasarımınız ve kurumsal evraklarınıza ahenk kazandıracak bir duruma geçecek.

Logo Tasarım Nedir ?
Logo bir Markanın,ürünün, firmanın ya da hizmetin isminin, harf ve resimsel ögeler kullanılarak grafik olarak sunulmasıdır. Logo yaratmak için bazen fontları kullanıyor bazende kendimize özgü fontlar yaratarak siz seçkin müşterilerimizin kurumsal logolarına fark katıyoruz.

Logo Tasarımında Dikkat Edilmeniz Gerek Noktalar ?
Tanıtımı yapılacak marka, ürün, firma hakkında ön bilgi edinilmesi süreci ile başlayan çalışmamız size özgü renkler kullanılarak logo haline gelen tasarımlara dönüşüyor.

Profesyonel Reklam Ajansları ile yapacağınız çalışmalarda ki maliyetleri düşünürseniz AE Seo Yazılım olarak sizlere sunmuş olduğumuz fiyatlar daha cazip gelecektir.

ÜRÜN ADIFİYATI
Logo Tasarım400 TL
Kurumsal Kimlik Tasarımı900 TL
Kartvizit Tasarımı140 TL
Katalog Ön/Arka Kapak Tasarımı200 TL
Afiş Tasarımı ( 100cm Kadar )200 TL
Afiş Tasarımı ( 100cm-400cm Kadar )300 TL
El İlanı – Broşür Tasarımı250 TL
Menü Tasarımı250 TL
Katalog ( 8 Sayfa )400 TL
Katalog ( 16 Sayfa )600 TL
Katalog ( 20 Sayfa )700 TL
Katalog ( 24 Sayfa )900 TL
Katalog ( 28 Sayfa )1000 TL
Katalog 40 sayfa ve üzeri fiyat alınız.
Web Siteniz İçin Small Banner Tasarım Paketi – 10 ADET400 TL
Web Siteniz İçin Medium Banner Tasarım Paketi – 20 ADET700 TL
Web Siteniz İçin Large Banner Tasarım Paketi – 50 ADET1400 TL
Kurumsal Web Tasarımı 1200 TL’den Başlayan Fiyatlarla!…

FİYATLARIMIZA KDV DAHİL DEĞİLDİR.
Bilgi için : 0530 159 13 90 – 0538 721 41 04 ya da info@aeseoyazilim.com adresine mail gönderebilirsiniz.Adnan EREN

Kurucusu Olduğum Bilişim Devi 2007 yılında kurulmuş web tasarım alanı başta olmak üzere dijital iletişim çözümlerinde uzman bir bilişim şirketidir. Kurulduğu tarihten bu yana interneti kullanarak müşterilerinin pazarlama faaliyetlerini geliştirmelerine yardımcı olacak çözümler üretmek için çabalamıştır. Kurumsal bir web sitesi ile asıl hedefimiz hızla gelişen teknolojinin getirmiş olduğu karmaşık iş hayatını pratik hale getirmektir. SEO çalışmalarımız ile markaların bilinirliğini arttırarak, bülten, medya planlama konularında da destek veriyoruz. Bilgi İçin 0538 721 41 04

Hemen Teklif Al
Open chat
Merhaba
Size Nasıl Yardım Edelim?