Æ SEO YAZILIM

AE Seo Yazılım bir Bilişim Devi Kurumudur. 2007 yılında kurularak siz seçkin müşterilerine 10 Yılı aşkın hızlı güvenli hizmet vermeye devam ediyoruz.

Bilgisayar web tasarım, yazılım, tamir bakım, hizmetleri olmak üzere internet haberciliği, pr, pr tanıtım vb birçok alanda siz seçkin müşterilerinin hizmetinde.

Biz Kimiz ?

Bilişim Devi 2007 yılında kurulmuş web tasarım alanı başta olmak üzere dijital iletişim çözümlerinde uzman bir bilişim şirketidir. Kurulduğu tarihten bu yana interneti kullanarak müşterilerinin pazarlama faaliyetlerini geliştirmelerine yardımcı olacak çözümler üretmek için çabalamıştır. Kurumsal bir web sitesi ile asıl hedefimiz hızla gelişen teknolojinin getirmiş olduğu karmaşık iş hayatını pratik hale getirmektir. SEO çalışmalarımız ile markaların bilinirliğini arttırarak, bülten, medya planlama konularında da destek veriyoruz.

Misyonumuz

Yenilikçi ürün ve hizmetlerle cesurca risk almak ve profesyonelliğe yeni standartlar getirerek, Türkiye’de Bilişim Sektörü’ne öncülük etmektir. Müşterilerimizin yararına, topluma değer katan ve beklentilerini en iyi şekilde karşılayan çözümler geliştirerek, maksimum verimliliği sağlayan hizmetler sunmak. Değişim ve gelişime açık, Sürekli kendini yenileyen, Müşterilerin istek ve beklentilerini dikkate alan, Çalışanlarına saygı duyan, Ekip ruhuyla çalışan, Gelişen teknolojiye uyum sağlayan AE Web tasarım sektörde güvenin adresi olmaya devam ediyor.

Vizyonumuz

Türkiye’nin güvenilir ve özel yazılım geliştirme konusunda uzman şirketleri arasında, kaliteli hizmet ve fiyat politikası ile tercih edilen adı saygın bir kimlik sahibi olmak. Müşteri ihtiyaçlarına çözümler üretebilen, En uygun fiyat & kalite dengesini yakalayan, İleri teknoloji kullanarak, müşteri memnuniyetini sağlayan, Sektördeki yenilikleri ve gelişmeleri sürekli takip eden, Kalite anlayışımız ile tecrübemizi birleştirerek, hizmet politikamızı kalitemizi düşürmeksizin, sürekli hale getiren AE Web Tasarım sürekliliği ile hizmetlerine devam ediyor.